نمایندگی مبل عاملی

مبلمان ویکتوریا

مبل کلاسیک ویکتوریا ۸ نفره
تعداد :۸ نفره
جنس :چوب راش پارچه ترک
 
نمایندگی مبل

مبل عاملی و مبل کلاسیک و جذب نمایندگی مبل از سراسر کشور

استفاده از چوب های پر نقش و نگار در ساختار مبل و منبت های زیادی که در قسمت های تاج، دسته ها و پایه ها بکار رفته است، باعث شده که مبل کلاسیک عاملی از مبل های لوکس و لاکچری محسوب شده و طرفداران زیادی داشته باشد. کسانی که برای منزل خود دکوراسیون کلاسیک را انتخاب کرده و  افرادی که در نظر داشته باشند که محیط های اداری، تجاری و خدماتی خود را با حس دلنشین ترکیب چوب و پارچه و چرم آغشته کنند می توانند از مبلمان کلاسیک عاملی استفاده نمایند چرا که مبل کلاسیک دسته ای از انواع مبل است که ظاهر کاملا بی آلایش و بدون منبت کاری دارند و معمولا عمر طولانی تری نسبت به سایر مدلها مثل مبل سلطنتی و مدلهای مبل راحتی دارند . این دسته از محصولات طرفداران خاص خود را دارند و برای دکوراسیونهای کلاسیک منازل بسیار مناسبند . علاقه زیاد افراد به مدل های مبل کلاسیک باعث شده است که مبلمان عاملی از ترکیب این مدل با سایر مدلها استفاده کند و مدل کلاسیک-راحتی نیز تولید شود . این مدل هم زیبایی مدل های قبل را دارد و هم اینکه دارای نشیمن بسیار راحتی می باشد و می توان از آن برای استراحت کردن استفاده کرد.

مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی مبل از سراسر کشور کرده است.

چوب کلاف این مبل باید در قسمت تاج، پایه و دسته ها یکسان باشد و برای ساخت آنها باید از چوب های با کیفیتی مثل بلوط، گردو، روس یا راش استفاده شود، منبت کاری های این مبل باید مرتب و هماهنگ و بدون شکستگی باشند. برای نشیمن آن باید از فوم سرد یا اسفنج 30 یا 35 کیلویی استفاده شود. پارچه روکش این مبل باید بسیار با کیفیت بوده و دوخت آن باید تمیز و زیبا باشد.

کاربرد مبلمان کلاسیک

مبلمان اتاق نشیمن جایگاهی است که هر خانواده‌ای اکثر زمان خود را پس از صرف ناهار یا شام در آن سپری می‌کنند. نوع مبلمانی که انتخاب می کنید نماینگر شخصیت شما بوده و نخستین چیزی است که نگاه مهمان ها و بازدید کنندگان را به خود جلب می کند. به همین منظور شما باید بهترین نوع سرویس مبل که مطابقه سلیقه شما بوده و با دکوراسیون منزلتان همخوانی دارد را انتخاب کنید. اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک است و سبک قدیمی را می پسندید، بهترین گزینه برای انتخاب،  مبلمان کلاسیک عاملی است.

 

لازم به ذکر است مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی از سراسر کشور کرده است.

انواع پارچه مبل کلاسیک

برای ساخت و تولید مبل های کلاسیک از پارچه های لوکس و درجه یک از جنس مبلی کریستالی (ساتن)، مخمل، پوست اسبی و چرم استفاده می شود.

 

مراحل تولید مبل کلاسیک

برای ساخت مبل کلاسیک ابتدا کلاف مبل آماده و رنگ کاری می شود، سپس منبت کاری های این مبل توسط استادان منبت کاری انجام شده و بعد از دوخت پارچه مبل آماده رویه کوبی می شود، رویه کوبی در واقع آخرین مرحله است که اسفنج و  کلاف و پارچه مبل در این مرحله به هم متصل شده و مبل آماده فروش می شود.

مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی مبل از سراسر کشور کرده است.

بهترین مدل مبل کلاسیک

مبلمان عاملی مدل های لوکس و متنوع مبلمان کلاسیک را با قیمت های بسیار مناسب به شما عرضه می کند. مبل کلاسیک به خاطر  نوع طراحی مینیمالی که دارد و  با توجه به استقبال  خریداران از این مبل باعث شد تا طراحان برای این نوع مبل طرح های بسیاری زیادی را تلفیق کنند که اتفاقا مورد استقبال بسیاری از خریداران سبک مبل مدل کلاسیک قرار گرفتند.

انواع مبل کلاسیک

مبل کلاسیک فرانسوی عاملی

مبل های کلاسیک فرانسوی طرحی ظریف و زیبا داشته و رنگ استفاده شده برای پارچه این مبل ها از انواع رنگ های خنثی یا پاستلی است. بیشترین رنگی که برای پارچه مبل های فرانسوی از آن استفاده می شود رنگ سفید است.

 مبلمان کلاسیک فرانسوی جزء گروهی از مبل های کلاسیک با اندازه و ابعاد بزرگ به حساب می آید و برای همین مناسب خانه هایی بزرگ قابل استفاده می باشد. پارچه های طرحدار استفاده شده در مبل کلاسیک فرانسوی نیز بسیار خاص و خیره کننده است.

مبل کلاسیک لهستانی

این نوع مبل کلاسیک دارای ظاهری جمع و جور می باشد و از همین رو طرفداران زیادی دارد. طراحی مبلمان کلاسیک لهستانی شامل دسته های منحنی شکل ساده می شود.

مبل کلاسیک جدید عاملی

مبلهای کلاسیک جدید ترکیبی از طراحی سنتی و معاصر را در بر دارند، که تفسیری تازه و به روز از ظرافت و جاودانگی است. مدلهای جدید کلاسیک عاملی با داشتن طراحی بروز و منحصر به فرد جذابیت و زیبایی شناسی سنتی و آسایش و راحتی زندگی معاصر را توامان به ارمغان می آورند. این طرح‌ها اغلب دارای خطوط منحنی‌ ، کنده‌کاری‌های بی آلایش و پارچه های مجلل هستند که حسی از شکوه و ظرافت را ایجاد می‌کنند. سرمایه گذاری داشتن همچین مبلمانی تضمین می کند که دکوراسیون داخلی شما برای سال های آینده شیک و کلاسیک باقی می ماند.

یاد آوری می شود مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی از سراسر کشور کرده است.

مبل کلاسیک ساده

مبلهای کلاسیک ساده با حذف  تزئینات بیش از حد و جزئیات ریز، بر کیفیت و عملکرد متمرکز میشوند. این سادگی در طراحی به زیبایی طبیعی مواد اجازه می دهد تا خود را نشان دهند. مبلمان کلاسیک ساده با جذابیت و تطبیق پذیری سطح بالای خود به سادگی با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی همنوا میشوند. این مدلها به خوبی حس آرامش و تعادل را ارائه می دهند و فضایی آرام و دلپذیر ایجاد می کنند.

مبل کلاسیک مدرن عاملی

در مبلهای کلاسیک مدرن با خطوط کم، فرم های مینیمالیستی و سادگی روبرو هستیم، که نتیجه آن ترکیبی هماهنگ از سنت و مدرنیته است که ظاهری بی آلایش و کاربردی را ایجاد می کند. مبلمان کلاسیک مدرن اغلب دارای رنگهایی مانند سفید، کرم و قهوه ای است که اجازه بروز و خود نمایی سایر لوازم هنری منزل را صادر میکند. مدلهای مدرن با طراحی مینیمالیستی و در عین حال شیک خود حس لوکس بودن را به هر فضایی می آورند. سبک مدرن مدلهای کلاسیک به شما این امکان را می دهد که فضایی معاصر و در عین حال جاودانه در خانه خود ایجاد کنید که هدف مبلمان عاملی جلب رضایت شما و دادن احساس جاودانگی به مکان مسکونی یا تجاری شماست و ایجاد لبخند بر روی لبان شماست.

مبل نئوکلاسیک عاملی

مبلمان نئوکلاسیک احیا کننده سبک دکوراسیون یونان و روم باستان است که با ظرافت و شکوه سبک اروپایی قرن هجدهم ترکیب شده است. مبل نئوکلاسیک اغلب دارای چوب راش و گردو ، رنگهای برنزی طلایی و حکاکی‌های پیچیده‌ است که چهره‌ها و نقوش اساطیری را به تصویر می‌کشند. در این مداها پالت رنگ معمولاً ملایم است و سایه‌هایی از کرم و رنگ‌های پاستلی غالب است. جذابیت پایدار و توانایی تبدیل هر اتاق به یک پذیرایی اشرافی، آن را به انتخابی محبوب برای کسانی که به دنبال لمس اشرافیت هستند تبدیل کرده است که مبلمان عاملی با طراحی های یکتا و بی نظیر خود در مبلمان نئوکلاسیک خود حس اشراف زادگی را در ایرانیان نجیب زاده افزایش داده است.

 

مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی از سراسر کشور کرده است.

 

 

مبل کلاسیک چوبی عاملی

مبلمان کلاسیک چوبی حس گرما، زیبایی طبیعی و جذابیت، را برای هر فضایی به ارمغان می آورد. این نوع مبلمان که از چوب با کیفیت بالا مانند بلوط، راش یا گردو ساخته شده است، بخوبی توجه به جزئیات را به نمایش می گذارد. دانه های طبیعی و درخشان چوب به هر قسمت از آن شخصیت می بخشد و حس اصالت را می افزاید. مدلهای چوبی کلاسیک اغلب دارای حکاکی های زیبا، خطوط منحنی بوده و زیبایی شناسی سنتی را منعکس می کنند. با توجه به بروز طبیعت در این مدلها توانایی شان در ادغام یکپارچه با سبک های مختلف دکوراسیون افزایش می یابد و به انتخابی محبوب برای کسانی تبدیل می کند که به دنبال ست کردن همه چیز در یک دکور سنتی هستند.

مبل کلاسیک ظریف عاملی

مبلهای کلاسیک ظریف جوهر ظرافت را با سبکهای سنتی خود به تصویر می کشد. ویژگی این نوع مبلمان، هنر ظریف دست، مواد با قابلیت شکل دهی بالا و توجه به عناصر ریز است. از پاهای حکاکی شده گرفته تا کوسن های روکش شده زیبا، حس هنرمندی و دقت را بروز میدهد. در این مدلها استفاده از خطوط ملایم، تزیینات آراسته، و طرح های نفیس به جذابیت کلی آن می افزاید.

مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی مبل از سراسر کشور کرده است.

مبل کلاسیک ایتالیایی

مبلمان کلاسیک ایتالیایی به عنوان یک مبل با سبک خاص و کیفیت بالا در سراسر دنیا شناخته می شود. مبل کلاسیک ایتالیایی معمولا دارای پیچیدگی در طراحی بوده و از پارچه های نفیس با رنگ خنثی برای روکش آن استفاده می شود. در قسمت پایه ها و دسته ها نیز از رنگ های پر زرق و برق استفاده می شود.

مبل کلاسیک مصری

مبل کلاسیک مصری گونه ای معمولا دارای دسته‌هایی ظریف و ساخته شده از ترکیب چوب و پارچه می باشد و برای روکش مبلمان کلاسیک مصری از پارچه های مخمل ساده یا طرحدار خلوت استفاده می شود.

مبل کلاسیک ترکیه ای

اولین ویژگی مبل های کلاسیک ترکیه ای مربوط به منبت کاری های این نوع مبل است. منبت کاری های مبل های ترک یا مربوط به گل و مناظر طبیعی یا حیوانات است. از ویژگی دیگر این مبل ها استفاده از چوب و پارچه مرغوب برای ساخت آن است. همچنین جالب است بدانید که مبل های کلاسیک ترک نسبت به سایر مبل های کلاسیک سبک تر بوده و به راحتی قابل جا به جایی هستند و از آن جا که سلیقه مردم ایران و ترکیه تا حدی به هم نزدیک است، مبل کلاسیک ترکیه نیز شباهت ها زیادی به مبلمان استیل کلاسیک ایرانی ها داشته و از منبت کاری های طرح گل و برگ در آن استفاده می شود؛ با این تفاوت که معمولا مبلمان کلاسیک ترک سبک تر از مدلهای مشابه ایرانی هستند.

مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی از سراسر کشور کرده است.

مبل راحتی کلاسیک عاملی

این نوع مبل ترکیبی از مبل های راحتی و کلاسیک بوده و زیبایی و ظرافت مبل های کلاسیک و راحتی و آسودگی مبل های راحتی را به همراه دارد. نسبت به سایر مبل های کلاسیک تمام این نوع مبل با پارچه پوشیده شده و فقط در قسمت پایه، تاج و قسمت جلویی دسته ها شما چوب مشاهده می کنید به این معنا که هم طراحی ساده و چوبی مبل کلاسیک را داشته و هم از راحتی نشیمن بالایی برخوردار است. مبل کلاسیک راحتی مناسب افرادی است که شکل و طراحی ساده مبل کلاسیک را دوست دارند، اما به خاطر عدم راحتی، اقدام به خرید مبل کلاسیک نمی کنند.

مبل سلطنتی

مبل سلطنتی کلاسیک به مبلمانی گفته می‌شود که تزیینات اصلی را منبت کاری ها و ظریف کاری های هنرمندانه روی قسمت های چوبی مثل دسته ، پایه و تاج تشکیل دهد.

مبل کلاسیک استیل

مبل کلاسیک استیل را می‌توان مختص ایرانی ها دانست؛ چون در سایر کشورها کمتر استفاده می‌شود.

 

مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی از سراسر کشور کرده است.

مبل کلاسیک ارزان

شما می توانید بهترین و باکیفیت ترین مبل های کلاسیک را از مبلمان عاملی با بهترین قیمت و بهترین و بروز ترین طرح ها خریداری کنید.

قیمت مبل کلاسیک

رنج قیمت مبل کلاسیک در بازار مبلمان بسیار دامنه ی زیادی دارد. این دامنه ی زیاد اختلاف قیمت چند دلیل دارد. مهم ترین دلیل گرانی یا ارزانی مبل کلاسیک ، مواد اولیه به کار رفته در آن است. در ساخت اسکلت و پایه ی مبل کلاسیک از مواد مختلفی مثل چوب گردو ، چوب راش ، روس و پلاستیک فشرده استفاده می‌شود. بدیهی است مدلهایی که از پلاستیک ساخته می شوند قیمت پایین تری دارد. و به طبع مدل هایی که با چوب گردو ساخته شده اند، با توجه به قاچاق بودن این نوع چوب، قیمت بسیار بالاتری دارند. قیمت مبلمان استیل هم بسیار متفاوت است. اختلاف قیمت مدلهای مختلف محدود به کیفیت چوب نشده و در مورد رویه پارچه ای و سایر مواد اولیه به کار رفته نیز وجود دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم حتما پیش از خرید، به صورت حضوری و یا به صورت غیر حضوری، با مشاوران مجرب مبلمان عاملی ارتباط برقرار کنید.

 

خرید اینترنتی مبل کلاسیک از مبلمان عاملی

با توجه به اینکه خرید ساده ترین کالاها به صورت اینترنتی پیچیدگی خاص خود را نسبت به خرید حضوری دارد، چطور می توان مبلمان کلاسیک را به صورت اینترنتی خرید کرد؟! این گفتار کاملا صحیح است، اما خیلی از افراد امکان خرید حضوری محصولات مبلمان عاملی را که در شهر اصفهان واقع شده است را ندارند و اگر شما محصولاتشان را پسند کرده باشید، دو راه بیشتر ندارید! یا باید به اصفهان مراجعه کرده و خرید حضوری انجام دهید و یا با کمک مشاوران فروش غیر حضوری مبلمان عاملی ، به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید. مبلمان عاملی با توجه به تضمینی که در قبال کیفیت کالاهای ارایه شده روی سایت و مطابقت کامل تصاویر آن ها با محصول نهایی می دهد، کار شما را راحت تر کرده است. همچنین همکاران پشتیبانی فروش مبلمان عاملی طی تمامی مراحل ثبت سفارش، از انتخاب مدل، رنگ، ترکیب گرفته تا چیدمان مناسب محصول در منزل شما در کنار شما هستند و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

تولیدی مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی از سراسر کشور کرده است.

ویژگی های مبل کلاسیک خوب چیست ؟

اسکلت یک مبل کلاسیک خوب از چوب های مرغوب مثل چوب راش یا گردو ساخته شده و از فوم سرد و پارچه های نفیس برای پوشاندن این اسکلت مستحکم استفاده می شود. رنگی هم که قسمت چوبی با آن پوشش داده می شود بهتر است پلی یورتان باشد.

مواردی که باید در خرید مبل کلاسیک به آنها توجه کرد:

مهمترین قسمت مبل کلاسیک چوب و منبت کاری های آن است. بنابراین توجه شود که اگر از چوب مناسب و باکیفیت در ساخت آن استفاده نشود علاوه بر اینکه باعث خرابی و ترک خوردگی تاج و دیگر قسمت ها می شود، دوام مبل نیز کاهش می یابد که مبلمان عاملی از بهترین و با کیفیت ترین چوب ها در مبلمان کلاسیک خود استفاده میکند.

رنگ کاری بدنه نیز مسئله مهمی است زیرا جلوه و زیبایی کار را مشخص می کند. علاوه بر آن اگر رنگ از کیفیت بالایی برخوردار نباشد به مرور زمان کم رنگ و کدر شده و زیبایی و درخشندگی خود را از دست می دهد که مبلمان عاملی از بهترین رنگ ها در مبلمان خود استفاده میکند.

پارچه مبل کلاسیک علاوه بر اینکه می بایست با دوام باشد، باید دقت شود که اولا با رنگ بدنه همخوانی داشته و با دکوراسیون منزل شما هم ست باشد. ما بیشتر انتخاب رنگ های خنثی و ملایم را برای مبلمان کلاسیک به شما پیشنهاد می کنیم.

البته برای خرید مبلمان کلاسیک از فروشگاه مبلمان عاملی  چه بصورت حضوری و چه از طریق وب سایت و خرید آنلاین اصلا نیاز نیست که نگران موارد بالا باشید! چون تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه مبلمان عاملی به صورت شرکتی و در تولیدی عاملی،بطور دقیق و کنترل کیفی شده تولید و به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شوند.

انواع مدل پرطرفدار مبل کلاسیک عاملی  کدام است؟

مدل های پرطرفدار و محبوب مبل کلاسیک شامل مبل کلاسیک راحتی و مبل سلطنتی کلاسیک یا استیل می شود.

مبلمان عاملی با داشتن سابقه ای درخشان و اعتباری نیک در زمینه مبلمان،جهت رفاه حال ایرانیان عزیز در سراسر کشور و بهره مندی خانواده های ایرانی از بهترین کیفیت مبلمان ،اقدام به جذب نمایندگی مبل از سراسر کشور کرده است.

گالری محصول

برای سفارش محصول درخواست خود را در واتساپ ارسال نمایید

ارسال در واتساپ