نمایندگی مبل عاملی

مبل عاملی - میز و عسلی

مبل عاملی - میز و عسلی

جذب نمایندگی مبل عاملی در شهرستانها

جذب نمایندگی مبل در سراسر کشور

 

مبل عاملی و میز عسلی

گروه مبلمان عاملی و نمایندگی های مبل عاملی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میزجلومبلی و عسلی تنوع بالایی از مدلهای میز جلومبلی جدید چوبی و بغل مبل(عسلی) را برای شما عزیزان فراهم می آورد که در این بخش به معرفی برخی از این مدلها می پردازیم.

لازم به ذکر است با توجه به قدمت دیرینه ملمان عاملی و سعی در خدمت رسانی بهینه به تمامی ایرانیان عزیز،مبلمان عاملی اقدام به دریافت نمایندگی های مبلمان کرده است تا این امکان محیا شود که به تمامی ایرانیان در تمام نقاط کشور خدمت رسانی شود.

میز جلومبلی چوبی و میز عسلی چوبی

بدون تردید از قدیم الایام تا به امروز میزهای جلومبلی چوبی و میزهای عسلی چوبی محبوب ترین میزهای جلومبل و بغل مبل بوده اند زیرا که میزجلومبلی چوبی و میزعسلی چوبی علاوه بر داشتن زیبایی های منحصر به فرد چوب، به دلیل داشتن کلاف چوبی استحکام بالایی را نیز دارا می باشند و همچنین به دلیل روکشهای چوبشان می توانند تنوع رنگ بالایی را داشته باشند.

میز جلومبلی مدرن و میز عسلی مدرن

بی شک میزهای جلومبلی مدرن و میزهای عسلی مدرن جدید ام دی اف و چوبی با اختلاف محبوب ترین دسته در مدلهای میز پذیرایی می باشند که معمولا در رنگهای شاد و زنده مثل سفید، طوسی ، کرم و غیره تولید می گردند به همین دلیل است که مبلمان عاملی و نمایندگی های عاملی اقدام به طراحی و ساخت انواع میز عسلی مدرن برای مبل های راحتی و خانگی و کلاسیک کرده است.

میز جلومبلی کلاسیک(میز جلومبلی سلطنتی) و میز عسلی کلاسیک(میز عسلی سلطنتی)

طراحی میزهای جلومبلی کلاسیک(سلطنتی) و میزهای عسلی کلاسیک(سلطنتی) را می توان به عنوان تنها مدلهای میز پذیرایی شناخت که از دیرباز تاکنون محبوب و دوست داشتنی بوده اند و با توجه به دکوراسیون منازل و انواع مبل راحتی و کلاسیک و سلطنتی  قابل ست شدن با محیط می باشند که صنایع چوبی و تولیدی مبل عاملی  نیز تلاش کرده است تا تنوع بالایی از مدلهای میزجلومبلی سلطنتی و میز عسلی سلطنتی جدید را برای شما فراهم آورد.

 

میز جلومبلی استیل و میز عسلی استیل

استایل میز جلومبلی استیل و میز عسلی استیل یکی از مدلهایی می باشد در چند سال اخیر دارای محبوبیت زیادی بوده است اما نباید فراموش کرد که غالبا مدلهایی که در طی چند سال محبوب می شوند خیلی زود هم از مد می افتند به همین دلیل طراحان معماری میزهای جلومبلی استیل یا میزهای عسلی استیل را خیلی پیشنهاد نمی کنند.

 

 

با توجه به قدمت دیرینه ملمان عاملی و سعی در خدمت رسانی بهینه به تمامی ایرانیان عزیز،مبلمان عاملی اقدام به دریافت نمایندگی های مبلمان کرده است تا این امکان محیا شود که به تمامی ایرانیان در تمام نقاط کشور خدمت رسانی شود.

میز جلومبلی شیک و میز عسلی اسپرت

امروزه جوان ها در تلاش هستند تا وسایل منازل خود را به شیک ترین و مینیمال ترین حالت ممکن در بیاورند به همین دلیل خرید یک میزجلومبلی شیک و یک میزعسلی اسپرت انتخاب اول آنها خواهد بود اما باید به این موضوع اشاره کرد که تعریف هرفردی از میزجلومبلی شیک یا میزعسلی اسپرت متفاوت خواهد بود

راهنمای خرید میز جلو مبلی و راهنمای خرید میز عسلی

(خرید میز جلومبلی ارزان و خرید میز عسلی ارزان)

مبلمان عاملی به منظور راهنمایی خرید میز جلو مبلی جدید چوبی و عسلی تلاش نموده است فاکتورها و عامل هایی که بسیار مهم و تاثیرگذار در انتخاب شما هستند را در این بخش معرفی کند:

 اندازه میزجلومبلی و میز عسلی (میز جلومبلی بزرگ یا میز عسلی کوچک مسئله این است؟)

بر اساس اصول معماری، اندازه جلو مبلی چوبی و اندازه میز عسلی مهم ترین فاکتور در خرید شما می باشند که بهتر است میز جلومبلی یا عسلی شما بین 14 تا 18 اینچ از هر صندلی که در اطراف آن قرار دارد فاصله داشته باشد و قطعاً بیش از 24 اینچ نباشد. بنابراین اگر پلان کف خود را چیده اید، باید بتوانید اندازه گیری کنید که به میزجلومبلی یا عسلی با چه اندازه نیاز دارید. همچنین برای اتاق نشیمن های بسیار بزرگ، به جای استفاده از دو میز جلومبلی در کنار هم پیشنهاد میشود که از یک میز جلومبلی و یک ست سه عددی عسلی استفاده بفرمایید تا علاوه بر زیبایی بیشتر، دستتان برای بهتر پذیرایی کردن باز باشد. اما اگر اگر اتاقی که در آن قرار می گیرد خیلی کوچک یا تنگ است، پس بهتر است فقط از میزهای عسلی استفاده کنید و خرید یک میز جلومبلی را به فراموشی بسپارید.

شکل میزجلومبلی و میز عسلی (میزجلومبلی گرد یا میز جلومبلی مربع و مستطیل ؟) (میز جلومبلی کشودار ، یک انتخاب پرکاربرد !)

معمولا فضاها و چیدمان های مختلف به اشکال مختلفی از میزها( میز جلومبل گرد، میز جلومبل مربع، میزجلومبل مستطیل) نیاز دارند، اما آنچه که پشنهاد ما است آنست که میزهای با شکل هندسی مربع یا مستطیل به دلیل فضای بیشتری که در اختیار شما قرار می دهند و اینکه هیچگاه از مد نمی افتند، بهترین انتخاب ممکن خواهند بود. همچنین از نظر زیبایی، ما دوست داریم شکل های مستطیل و مربع را در یک فضا متعادل کنیم، بنابراین اگر بیشتر مبلمان شما مربع هستند (مبلی با بازوهای تاکسیدو، شومینه مربع و میزهای نهارخوری مستطیلی را در نظر بگیرید)، یک میز جلو مبلی مستطیل یا مربع و میزعسلی مربع یا مستطیل به تعادل می افزاید و توازن را به هم نخواهد ریخت. همچنین داشتن کشو یا طبقه نیز جزو مواردی است که علاوه بر تاثیر در طراحی و زیبایی میز می تواند بسته به نیاز شما بسیار کاربردی باشد پس به خرید میز جلو مبلی چوبی کشودار و یا خرید میز عسلی کشودار نیز توجه فرمایید.

 

  • با توجه به قدمت دیرینه ملمان عاملی و سعی در خدمت رسانی بهینه به تمامی ایرانیان عزیز،مبلمان عاملی اقدام به دریافت نمایندگی های مبلمان کرده است تا این امکان محیا شود که به تمامی ایرانیان در تمام نقاط کشور خدمت رسانی شود.

 

رنگ میزجلومبلی و میز عسلی (میز جلومبلی و عسلی سفید، میز جلومبلی و عسلی طوسی، میز جلومبلی و عسلی گردویی و ...)

هرچند که این پارامتر کاملا به سلیقه شما مربوط است به این نکته باید توجه کرد که نباید همه لوازم خانه را روی این میز ها قرار دهید زیرا زیبایی روکش روی میزتان را از دست خواهید. هر چیزی که خیلی بلند باشد خط دید شما را مسدود می کند و بهتر است تنها موارد ضروری را روی میز قرار دهید مثل کتاب مطالعه، جعبه دستمال کاغذی، زیر لیوانی، کنترل، شمع یا هر چیز دیگری که اغلب استفاده می کنید . پس چه رنگ میزتان را با بقیه وسایل ست میکنید و چه با رنگ متفاوت آن به محیط خود تنوع و زیبایی می بخشید، فقط لطفا روی آن را شلوغ بسته به اینکه چه میز قهوه ای دارید، اتاق نشیمن می تواند مورد توجه قرار نگیرد یا واقعاً برجسته باشد پس میز جلومبلی چوبی و عسلی سفید، میز جلومبلی و عسلی طوسی، میز جلومبلی و عسلی گردویی و یا هر رنگ دیگری را که مدنظر دارید به هیچ وجه از خریدشان نترسید زیرا رنگ زیبایی را به همراه خود دارد.

قیمت میزجلومبلی و قیمت میز عسلی (میزجلومبلی ارزان ، میز عسلی ارزان)

قطعا امروزه قیمت محصول یکی از اصلی ترین فاکتورها برای انتخاب می باشد که در این مورد نیز مبلمان عاملی سعی کرده است تا فروش با کیفیت ترین محصولات با ارزان ترین قیمت ممکن، انواع مبلمان و میزجلومبلی ارزان و انواع میزعسلی ارزان را برای شما عزیزان فراهم آورد.

با توجه به قدمت دیرینه ملمان عاملی و سعی در خدمت رسانی بهینه به تمامی ایرانیان عزیز،مبلمان عاملی اقدام به دریافت نمایندگی های مبلمان کرده است تا این امکان محیا شود که به تمامی ایرانیان در تمام نقاط کشور خدمت رسانی شود.

 

گالری محصول

برای سفارش محصول درخواست خود را در واتساپ ارسال نمایید

ارسال در واتساپ